Naudojama įranga ir gamybos technologija

CD, DVD diskų gamyboje naudojame Primera įranga skirta spausdinti ir dauginti diskus. 

Darbai vyksta tokiu nuoseklumu:

1. Maketų derinimas arba gamybą (jus galite neturėti maketo, o mes galime paruošti iš jūsų turimos išeitinės medžiagos). Maketai ruošiami tiek spaudai ant disko, tiek popieriniai spaudai 

2. Jeigu klientas pageidauja, daromi bandomieji spaudai

3. Pagal suderintą maketą atliekami spaudos darbai ant diskų (naudojami CD, DVD diskai baltu paviršiumi, skirti skaitmeniniai rašalo pagrindo spaudai)

4. CD, DVD diskų lakavimas UV laku, šie darbai atliekami pagal pageidavimą ir papildomai apsaugo diskus nuo spaudos piešinio subraižymo ar sutepliojimo. Naudojamas blizgus UV lakas.

5. Atliekas diskų įrašymas automatiniais robotais (priklausomai nuo technologijos ypatumų, diskų įrašymas gali būti pradėtas iki diskų spaudos darbų).

6. Atliekami popierinės spaudos darbai, tam tikslui naudojamas KM3080 spaudos mašina, kuri užtikrina aukštą spaudos kokybę ir gerą spalvų perteikimą, todėl galime pasiūlyti pilną spaudos spektrą nuo įdėtinio lapelio į dėžutę iki bukletų ar lankstinukų spaudos.

7. Baigiamieji darbai spaudos, diskų sudėjimas į dėžutės celofanavimas ir pakavimas

Bendradarbiaujant su spaudos partneriais galime pasiūlyti Jums ir sprendimu su digipakais ar kitomis, ne standartinėmis pakuotėmis.

Darbų terminai: priklausomai nuo darbų apimčių ir užsakomų diskų kiekio 1-4 dienos kaip suderinti visi maketai.


Diskų spausdinimas